Transport do Anglii – szybko, tanio, solidnie

Specjalizujemy się w regularnym transporcie osób oraz paczek do Anglii. Swoje usługi świadczymy w oparciu nowoczesne pojazdy, oferujące odpowiednią ilość miejsca w trakcie przejazdu oraz wysoki poziom bezpieczeństwa przewożonych towarów. Głównym profilem działalności naszej firmy jest transport do Anglii, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy także usługi transportowe do takich państw, jak Belgia, Holandia oraz Niemcy.

Jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw oferujących transport Polska-Anglia w systemie door to door, czyli od adresu do adresu. Świadczone usługi dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, dlatego w przypadku wysyłania czy nadawania paczki, jesteśmy w stanie odbierać je z konkretnych miejsc.

Profesjonalny transport paczek do Anglii

Transportem osób i paczek do Anglii trudnimy się od wielu lat, doskonale zdając sobie sprawę, że jednym z najważniejszych ogniw usług transportowych jest zawsze personel. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by transport paczek do Anglii odbywał się przy udziale wykwalifikowanych kierowców, zwracających uwagę na bezpieczeństwo przewożonych towarów i doskonale wiedzących, jak należy właściwie zabezpieczyć transportowany ładunek. Wszyscy współpracujący z naszą firmą kierowcy posiadają wieloletni staż w międzynarodowym transporcie na trasie Polska-Anglia.

Atutem świadczonych przez naszą firmę usług transportowych do Anglii jest pełen profesjonalizm. W naszej ofercie znajduje się zarówno transport paczek z Polski do Anglii, jak i również z Anglii do Polski.

Transport paczek Polska-Anglia:

  • - paczki, korespondencję i inne towary odbieramy z domu klientów na obszarze całej Polski,
  • - czas realizacji przesyłek wynosi od 2 do maksymalnie 5 dni roboczych,
  • - paczki dostarczamy na terenie całej Anglii,
  • - oferujemy również przewóz motorów oraz samochodów na lawecie.

Szybki i bezpieczny transport do Anglii – kompleksowe przewozy osób oraz paczek.

Nasze Usługi