Przewozy Anglia-Polska: wygodne busy, doświadczeni kierowcy

Jako profesjonalna firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób na trasie Polska-Anglia wyznajemy zasadę, że transport międzynarodowy powinien być nie tylko punktualny, ale przede wszystkim bezpieczny. Dlatego oferując przewozy Anglia-Polska dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze busy wyruszające na trasę stanowiły pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym, zapewniające pasażerom wysoki poziom bezpieczeństwa.

Przewozy Polska-Anglia realizujemy już od kilku lat, zatrudniając wyłącznie doświadczonych kierowców, posiadających wysokie kwalifikacje i niezbędne badania psychotechniczne. Atutem oferowanych przez naszą firmę przewozów Anglia-Polska jest możliwość bezpośredniego dotarcia we wskazane miejsce na terenie Wielkiej Brytanii. Wszystko to dlatego, że przewóz osób na trasie Polska-Anglia realizujemy w systemie door to door (od adresu do adresu), który daje pasażerom pełną wygodę.

Przewóz osób, paczek i motocykli: Polska-Anglia

Wszystkie przewozy na trasie Polska-Anglia, jak i z Anglii do Polski, odbywają się zawsze w wyznaczonych porach. Oznacza to, że busy z Polski do Anglii wyjeżdżają w czwartki lub piątki, natomiast przewozy z Anglii do Polski najczęściej realizujemy w niedziele.

Poza bezpiecznym i szybkim przewozem osób na trasie Anglia-Polska, oferujemy także profesjonalny transport paczek, korespondencji, motocykli oraz samochodów na lawecie. Dzięki dużemu doświadczeniu w sektorze usług transportowych, nasze przewozy z Anglii do Polski cieszą się dużym uznaniem. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, na które zwracamy uwagę zarówno w trakcie przewozu osób z Anglii do Polski, jak i w czasie transportowania przesyłek.

Przewozy Polska-Anglia – zakres usług:

  • - przejazdy grup zorganizowanych,
  • - przewóz klientów indywidualnych,
  • - transport paczek, korespondencji i towarów,
  • - transport motocykli i samochodów na lawecie.

Nasze Usługi