Busy Polska-Anglia: przewóz osób i paczek

Coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z jazdy samochodem, na rzecz wyboru komfortowego busa na trasie Polska-Anglia. Busy z Polski do Anglii kursują regularnie dzięki wielu przewoźnikom, jednak nie każdy z nich może zapewnić bezpieczne i punktualne dotarcie do celu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób podróżujących na trasie Polska-Anglia, oferujemy nowoczesne i doskonale wyposażone busy Mercedes Sprinter, dowożąc naszych pasażerów pod wskazany adres na terenie Wielkiej Brytanii.

Nasze busy Polska-Anglia to nie tylko pojazdy mogące poszczycić się nowatorskim wyposażeniem, ale także bardzo dobrym stanem technicznym. Każdy nasz bus wyruszający w trasę Polska-Anglia zawsze jest wcześniej poddawany badaniu technicznemu, by zagwarantować pasażerom wysoki poziom bezpieczeństwa i wyeliminować pojawienie się usterek, które mogłyby wydłużyć czas podróży.

Atutem każdego naszego busa na trasie Polska-Anglia jest:

  • - klimatyzacja, pozwalająca na komfortową podróż nawet latem,
  • - dodatkowe ogrzewanie, które nie pozwala zmarznąć pasażerom zimą,
  • - telewizja, dzięki której w trakcie podróży można obejrzeć ciekawy film.

Zawsze punktualnie i do celu: busy z Polski do Anglii

Należące do naszej firmy busy przemierzające trasę Polska-Anglia umożliwiają wszystkim pasażerom cieszyć się wysokim komfortem podróży. W trosce o bezpieczeństwo klientów, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, dzięki czemu busy Anglia-Polska są prowadzone przez osoby, które pokonały setki kilometrów i doskonale znają wszystkie trasy obsługiwane z Polski do Anglii czy z Anglii do Polski. Dbamy również o to, by kierowcy jeżdżący busami na trasie Polska-Anglia zawsze posiadali niezbędne badania psychotechniczne.

Busy z Polski do Anglii wyjeżdżają w czwartki lub piątki, natomiast przejazdy z Anglii do Polski realizujemy głównie w niedziele. Pod względem obsługiwanych tras jesteśmy elastyczni i dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient mógł bezproblemowo dotrzeć pod wskazany adres w Wielkiej Brytanii.

Komfortowe busy z Polski do Anglii i z Anglii do Polski – razem z nami dotrzesz w każdy zakątek Wielkiej Brytanii! Dowozimy również paczki, korespondencję, motory i samochody na lawetach!

Nasze Usługi